Chcem sa prihlásiť

Do súťaže sa za každú školu môžu prihlásiť 4 tímy v každej kategórií. Pre prihlásenie je potrebné zvoliť si zodpovednú osobu na škole (napr. triedny učiteľ, zástupca riaditeľa, učiteľ matematiky) a vyplniť potrebné údaje do prihlášky.

Pre výber tých najlepších reprezentantov z vašej školy odporúčame pred prihlásením do súťaže usporiadať školský turnaj. Pokiaľ si neviete rady s tým, ako turnaj zorganizovať, môžete využiť našej ponuky vyučiť svojho vlastného organizátora na našich offline workshopoch v Prahe, Brne, Ostrave alebo na online workshope. Dozvie sa mnoho užitočného o managemente a organizovaní, konkrétne potom pIšQworek. Možnosťou je tiež na Váš školský turnaj vyslať nášho organizátora či nechať priebeh čisto na Vás.

Štartovné do pIšQworiek je 10€ za tím stredných škôl a 6€ za tím základných škôl a zahrňuje jednu vstupenku zadarmo do súťaže jednotlivcov.

Súťaž je v plnom prúde. Prihlásiť tím bude možné zase o rok, v septembri.

Prihlasovanie sa skončilo

Jednotlivci

Druhým rokom robíme pIšQworky aj pre samostatné jednotky. Vyskúšaš hernú platformu, získaš iný pohľad na súťaž, zvýšiš svoje šance na výhru... Ale pozor! Nielen, že si okrem tímu môžeš zasúťažiť sám, ale môžeš mať dokonca za sebou aj maturitu. Kategória Veteráni neurčuje, či si študent či pracujúci. Jediným limitom je vek 26 rokov, vrátane. 

Štartovné oboch kategórií je 2€. Každý prihlásený tím má jedno štartovné zadarmo.